8 618 899 77
Pasiteirauti

Dantų implantai
dantu implantaidantu implantai

Dantų implantas – mažas titaninis varžtelis, naudojamas atkurti natūralią danties šaknį. Implantas įsukamas į viršutinio ar apatinio žandikaulio kaulą. Vėliau jis suauga su kaulu ir tampa pagrindu protezuoti. Mūsų klinikoje protezuojama prisukamaisiais cirkonio keramikos vainikėliais ir tiltiniais protezais.

dantu implantai

Dantų implantai naudojami, kai trūksta vieno, kelių ar net visų dantų.

dantu implantaiKlinikoje dirbama su pasaulinės lyderės kompanijos „Nobel Biocare“ dantų implantais. Ši kompanija savo gaminiams suteikia viso gyvenimo kokybės garantiją visame pasaulyje.

Daugelis žmonių mano, kad neturėti vieno ar kelių dantų, – menka problema. Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga. Juk trūkstamų dantų vietoje ne tik nyksta kaulas, deformuojasi sąkandis, sutrinka kramtymo funkcija, bet keičiasi ir veido forma. Mažėjant sąkandžio aukščiui, mažėja veido apatinis trečdalis, todėl susispaudžia lūpos, nusileidžia jų kampučiai, atsiranda gilių raukšlių apie lūpas ir ant kaklo. Žmogus atrodo vyresnis, nei iš tikrųjų yra.

Norint išvengti minėtų pokyčių būtina atkurti prarastus dantis. Yra daug būdų, kaip sutvarkyti danties vainiką, tačiau tik implantuojant galima atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Be to, šalia esantys dantys nėra šlifuojami, papildomai apkraunami, kaip protezuojant tiltiniu protezu. Implantai suteikia galimybę turėti neišimamąjį protezą, kai neįmanoma pagaminti tiltinio protezo ar netekus visų dantų.

Svarbiausias dalykas norint įsukti implantą yra žandikaulių kaulas. Jo turi būti pakankamas plotas ir tvirtumas. Todėl norėdami sužinoti dėl konkrečios implantavimo galimybės turite pasikonsultuoti su specialistu. Mūsų klinikoje jums bus suteikta visa reikalinga informacija, bus atsakyta į visus iškilusius klausimus.

Registruokitės telefonu 8 618 899 77
arba
Registracija internetu
lt_LTLithuanian
en_USEnglish lt_LTLithuanian